Eglė Adomavičiūtė

Psichologė-psichoterapeutė

Dirbu su žmonėmis turinčiais problemų su priklausomybėmis ir su žmonėmis turinčiais sunkumų dėl asmenybinių ypatumų. Taikau Kognityvinės ir elgesio terapijos bei Schemų terapijos metodus.

Plačiau

Savo praktikoje matau, kaip įvairaus spektro psichikos sutrikimai, asmeniniai sunkumai ir problemos daro įtaką žmonių gerovei. Tai padėjo suprasti ir tikėti, kad darbui su žmogumi svarbūs du pagrindiniai aspektai: mokslu grįsti psichoterapijos metodai bei pačio psichologo atjauta, supratimas, priėmimas ir žmogiškumas. Šie du komponentai terapijos procesą paverčia menu. Kiekvienas meno kūrinys yra skirtingas ir savitas, bet jį sukurti be tam tikrų žinių gali būti labai sunku. Savo darbe taikau Kognityvinės ir elgesio terapijos bei Schemų terapijos metodus, kurių efektyvumas yra pagrįstas moksliniais tyrimais. Kartu su žmogumi terapiją pritaikome individualiai, atsižvelgiant į vyraujančias problemas, asmeninius aspektus, aplinką ir t.t. Tikiu, kad visuomet yra išeitis, tik kartais ją gali būti sunku surasti vienam.Kompetencijos:

• 2009 - 2013 m. Vytauto Didžiojo Universitetas, Psichologijos bakalauro studijos.
• 2013 - 2015 m. Vytauto Didžiojo Universitetas, Sveikatos psichologijos magistro studijos.
• 2012 – 2015 m. Jaunimo linijos savanorė.
• 2016 – 2017 m. Vilniaus priklausomybės ligų centras.
• 2017 - 2019 m. Ąžuolyno klinika.
• 2017 – 2020 m. LSMU „Neuromedicinos institutas“, Kognityvinės ir elgesio psichoterapijos podiplominės studijos.
• 2011 – iki dabar, nuolatinis kompetencijos stiprinimas įvairių mokymų ir seminarų metu.


Julius J. Neverauskas

Psichologas, Hipnoterapeutas

Dirbu su paaugliais, suaugusiais žmonėmis kenčiančiais nuo patiriamų sunkių emocijų ar asmenybinių sunkumų. Taip pat, dirbu su poromis, susiduriančiomis su santykių problemomis. Taikau Kognityvinės ir elgesio terapijos, Schemų terapijos, Mindfulness ir Hipnozės metodus.

Plačiau