Paslaugos

Individuali terapija

Individualios terapijos metu darbas vyksta asmeniškai su vienu žmogumi. Išsiaiškinama problema, išsikeliami pagrindiniai tikslai. Kartu su klientu pasirenkame jam priimtiniausius, tinkamiausius jo problemai, asmenybei taikytinus metodus. Terapijos trukmė priklauso nuo problemos ir nuo žmogaus asmeninio indėlio. Todėl trukmę aptarsime pirmos konsultacijos metu.

Pirmos konsultacijos kaina: 50 eurų (80 min.).
Antros ir tolimesnių konsultacijų kaina: 39 eurai (50 min.).

Porų terapija

Porų terapija yra skirta partneriams patiriantiems sunkumų santykyje. Konsultacijų metu dirbama su abiem žmonėmis vienu metu. Terapijos tikslas yra suprasti santykio problemų priežastis ir mokytis naujų įgūdžių joms spręsti. Dirbame remiantis Schemų terapijos ir Kognityvinės ir elgesio terapijos principais. Terapijos trukmė priklauso nuo problemos ir nuo poros asmeninio indėlio.

Konsultacijų kaina: 59 eurai (90 min.)

Grupių terapija

Grupių terapija yra tam tikri tikslingi užsiėmimai žmonių grupėje. Grupė vyksta ribotą laiko tarpą, reikalingiems įgūdžiams įgauti. Dažniausiai grupė trunka iki 12 užsiėmimų. Šiuo metu grupės nevyksta, tačiau informaciją apie naujas grupes skelbsime šiame puslapyje.Mokymai/Paskaitos

Vedame kelių valandų trukmės vienkartinius, teorinius ir praktinius mokymus ar seminarus aktualiomis psichologinėmis temomis. Pvz.: Stresas ir jo valdymas, motyvacijos stiprinimas ir t.t. Planuojami tiek mokami, tiek nemokami mokymai, todėl rekomenduojame sekti informaciją mūsų puslapyje.